EN
Kurucumuz

KURUCUMUZ


Rıdvan Zeren


Zeren Group kurucu Rıdvan Zeren, Türkiye’nin köklü ve en büyük Mali Müşavirlik şirketlerinden biri olan ve bugün Zeren Group adı altında çeşitli alanlarda dünya çapında hizmet vererek büyüyecek şirketin temellerini Zeren Mali Müşavirlik şirketi olarak 1973 yılında Mersin’de küçük bir ofiste hayata geçirdi.

Profesyonel hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti ilkesi ve yenilikçi yapısıyla Rıdvan Zeren, şirketini kısa zamanda büyüterek mükelleflerinin sayısını her geçen gün artırmaya başladı. Emin adımlarla ilerlediği ve bugün şirket politikasının en başında gelen ve Zeren Group çatısı altında yer alan tüm çalışanların ilke edindiği “Your job, our life” söylemi daha o zaman Zeren’nin bu günlere gelecek olan şirketinin temellerini oluşturmuştu.

Zeren’in ünü kısa zamanda Mersin dışına yayıldı ve birçok farklı sektörden firma Zeren Mali Müşavirlik ile çalışmaya başladı. Rıdvan Zeren mali müşavirlik alanında etik değerlere daima bağlı kalarak, müşterilerine katma değer sağlayan bir yapı oluşturdu ve bu yapı 46 yıl boyunca bizzat kendisi tarafından korundu.

Çağdaş ve ileriye dönük stratejik hamlelerle, Mali Müşavirlik alanında farklı sektörleri tanıyan Zeren, Zeren Mali Müşavirlik’e ek olarak inşaat, gayrimenkul yatırım ve yönetimi de yaparak Zeren Group’un bugünkü çok segmentli yapısını oluşturan temelleri attı.

Bugün Yönetimi Kurulu Başkanlığı’nı Zeren Ailesi’nin ikinci kuşak üyelerinden Mustafa Yiğit Zeren’e devreden Rıdvan Zeren, hala aktif olarak Zeren Mali Müşavirlik bünyesinde Yönetimi Kurulu Üyesi ve danışman olarak çalışmalarına devam ediyor.