Portföy Yönetimi

Zeren GYO, operasyonel gayrimenkulleri için yıllık faaliyet planlarını hazırlayarak, varlık performanslarını değerlendirmek amacı ile strayejik kararlar alarak mülklerini aktif olarak yönetir.

Ticari gayrimenkulleri için gerekli mali analiz raporlarına göre, kira gelirlerini maksimum düzeyde tutmak üzere kiracılarının, halkın alışverite tercih ettiği mağazalardan oluşmasına dikkat ederek doğru müşteri kitlesi trafiği temin eder.

Zeren GYO, sosyal yaşam tarzlarının kesiştiği noktalara, beklentiyi yüksek oranda karşılayan yaşam merkezlerinin ve konut projelerinin yanı sıra; mevcut deneyimi ve ilişkileri yardımıyla destekleyebileceği, iyi ulaşım bağlantıları olan, talebin yüksek olacağını öngördüğü, avantajlı konumlarda bulunan ve cazip yatırım getirisi sunan bölge ve lokasyonlarda ofisler, oteller, lojistik ve depolar ile diğer potansiyel proje türlerini de gelistirmeyi planlamaktadir.

Memnuniyet düzeylerini artırmayı, hizmet kalitesini teknolojik ve sektörel gelişmeleri yakından takip ederek her zaman daha yüksek seviyeye çıkarmaktadır.