Hakkımızda

HAKKIMIZDA


Zeren Group çatısı altında hizmet vermekte olan Zeren GYO, 2007 yılında kurucumuz Mustafa Yiğit Zeren tarafından kurulmuş olup; gayrimenkul anlamında önemli adımlar atarak hizmetlerine devam etmektedir.


Güçlü portföyü ve mali yapısıyla sektörünün hızla gelişmekte olan şirketlerden biri olan Zeren GYO, çeşitlendirilmiş ve dengeli portföy yapısıyla yatırımcılarına en uygun risk-getiri dengesi sağlamaya odaklıdır.


Gayrimenkullere ve gayrimenkul projelerine yatırım yapan Zeren GYO, Sermaye Piyasası Kurulu’nun düzenlemelerine uygun olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.


Kurulduğu günden bu yana sağlıklı bir büyüme süreci izleyen Zeren GYO, üyesi olduğu Zeren Group’ un köklü kurumsal ilkeleri ve mali gücüyle desteklediği piyasa itibarını, sektörel vizyonu ve seçkin projeleriyle pekiştirmektedir.


Nitelikli portföyünden sağladığı sürdürülebilir kira gelirleri, güçlü özkaynakları ve fonlama imkanlarıyla yeni yatırımlarını kesintisiz hayata geçiren Zeren GYO, büyüme ivmesini artırarak sektördeki konumunu ileri taşımayı hedeflemektedir.


Zeren GYO‘ nin kendisi için belirlediği hedeflerin içinde, istenen projeleri analiz ederek piyasa beklentilerini belirlemek, uygun konum ve yöntemlerle dünya standartlarında tamamlayarak müşteri memnuniyetini sağlamak vardır.


Yönetim kadrosu ve çalışanlarının sahip olduğu tecrübe ile hem yurt içinde hem de yurt dışında gelişmeleri takip ederek müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.