Vizyon & Misyon

Vizyonumuz


Zeren GYO sermaye piyasasının nabzını tutarak gayrimenkul, inşaat ve finans sektörlerindeki global deneyimi ve güçlü sermaye yapısı ile Türkiye’nin köklü ve güvenilir GYO şirketlerinden biri olmayı hedeflemektedir.

 

Zeren GYO olarak sektördeki öncü, girişimci ve dinamik kimliği ile, doğru, karlı ve fark yaratan özgün projeler üretmek, hissedarları, iş ortakları ve çalışanlarına artı değer kazandırmak, köklü ticari ilişkilerle ve sağlam finansal yapısı ile Türkiye’ nin lider ve güvenilir gayrimenkul yatırım ortaklığı olmaktır.

 

Planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı şehircilik anlayışını, Uluslararası kriterlerde daha yukarıya taşıyarak, Dünyadaki sayılı gayrimenkul yatırım ortaklıkları arasına girmektir.

Hayata geçirdiğimiz ve geçireceğimiz projelerin yanı sıra Zeren GYO farkı ile iş yapış biçimi, kurumsal yapısı, değerleri ve yönetim anlayışıyla küresel ölçekte ve örnek bir şirket olmaktır.


Misyonumuz


Zeren GYO kararlılıkla geleceğe doğru attığı emin adımlarla büyüme sağlayarak gayrimenkul portföy büyüklüğünü ve piyasa değerini arttırmayı ve bunu yaparken hissedarlarına, paydaşlarına, müşterilerine, kanunlara, kurumsal etik değerlere ve çevreye saygılı ve duyarlı olmayı, şeffaf ve denetlenebilir olmayı misyon edinmiştir.

Piyasanın nabzını tutarak, fırsat ve tehtitleri göz önünde bulundurup sektörün dinamiklerine ilişkin değerlendirmelerle risk yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştirerek her projenin ihtiyacına uygun titizlikle seçilmiş çözüm ortaklarıyla karlı fark yaratan özgün projeler üretiriz.

Zeren GYO; Toplumsal değerleri ve müşteri memnuniyetini önemseyerek, huzurlu ve güvenli yaşanabilecek mekanların olduğu, çağdaş şehircilik anlayışına sahip, planlı, nitelikli ve çevreye duyarlı yerleşim merkezleri üreterek Personelin ve hissedarların, maddi ve manevi memnuniyetini sağlamaktadır.


Değerlerimiz


Şirket politikasımız ışığında Hissedarlara en yüksek getiriyi kazandırmak için değer arttıran fırsatları yakından izleriz.

Kuruluşumuzdan günümüze kadar, yaptığımız başarılı işler neticesinde oluşan Zeren GYO markasını; Güven ve tecrübe ile geleceğe taşımak için ilkemiz olan “Your job, our life” mottomuzdan güç alırız.

Zeren GYO olarak global müşteri kitlemiz ile ülkemiz için milli gelir kaynağı oluşturup, daima güven ve yılların getirdiği tebrübe ışığında hizmet sunarız.

Hissedarlarımıza düşük risk ile en yüksek getiriyi kazandırmak adına uygun fırsatlardan fark yaratan projeler geliştirmek, gayrimenkul anlamında güvenilir ve sağlam temelli projelerle sermaye piyasalarının öncüsü plmayı hedefleriz.

Yatırımcılarımıza karşı sorumluluğumuzun farkında olup ortak fikirlerle ilerleriz.

Zeren GYO olarak çevreye ve doğaya karşı olan sorumluluk ve bilincimiz ile hareket ederiz.

Her yıl için belirlenen, inşaat yapım ihalesi gerçekleştirme, bağımsız bölüm satış ve kâr hedeflerine ilişkin rakamsal değerlere ulaşarak güncel verilerle hareket ederiz.